Tom menu

Апарат та виконавчі органи селищної ради

Апарат та виконавчі органи селищної ради

Назва посади ПІБ
Керівництво
Селищний голова
(04596) 3-13-66
Підкурганний Володимир Володимирович
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
(04596) 3-11-86
Рудик Ігор Олександрович
Крохмалюк Любомир Валерійович
Секретар селищної ради
(04596) 3-10-13
Іванова Людмила Дмитрівна
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Калашнікова Лілія Давидівна
Радник селищного головиБиховченко Олексій Миколайович


Староста Довгопола Ольга Володимирівна                                    (с. Глібівка, с. Ясногородка)
097-603-14-18

Осадча Анна Анатоліївна

(с. Катюжанка, с. Абрамівка,
с. Дудки, с. Савенки, с. Гута-Катюжанська)

098-467-48-18

Козаченко Наталія Анатоліївна
(с. Рудня-Димерська, с. Володимирівка, с. Вахівка, с. Любидва, )

050-073-04-42

Овсієнко Володимир Сергійович
с. Козаровичі

097-898-07-64

Андрієнко Анатолій Анатолійович
(с. Лісовичі, с. Литвинівка, с. Микуолаївка, с. Рикунь)

067-740-93-51

Федоренко Наталія Костянтинівна
(с. Рови, с. Розтісне, с. Круги, с. Федорівка, с. Любимівка, с. Андріївка, с. Сичівка)

096-510-22-77

Мельниченко Олександр Миколайович
(с. Демидів)

098-807-82-82

_________________________
(с. Богдани, с. Сухолуччя с. Овдієва Нива, с. Пилява, с. Ритні, с. Рихта, с. Толокунь, с. Дмитрівка, с. Петрівське)







Відділ бухгалтерського обліку та звітності
(04596) 3-14-18
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер
Ткаченко Наталія Василівна
Юридичний відділ
(04596) 3-13-85
Начальник відділу
Мельниченко Наталія Сергіївна
Відділ загальний
(04596) 3-15-90
Начальник відділу

Матвієнко Марина Анатоліївна
Відділ економічного розвитку та інвестицій, питань внутрішньої інформаційної політики та зв’язків з громадськістю
(04596) 3-15-90
Начальник відділу Дзюба Андрій Васильович
Відділ організації та забезпечення роботи старост
Начальник відділу Кальченко Наталія Василівна (с. Толокунь)
Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних
(04596) 3-11-15

Головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій та цивільного стану
(04596) 3-11-15
Провотар Валерій Миколайович
Господарський відділ
Завідувач господарством
ІІ. Виконавчі органи селищної ради
Відділ архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та охорони навколишнього середовища (без статусу юридичної особи) (04596) 3-10-88
Головний спеціаліст Димура Олександр Васильович

Відділ праці та соціального захисту населення (без статусу юридичної особи)
(04596) 3-13-85
Начальник відділу Давиденко Людмила Володимирівна


Відділ культури, молоді та спорту (без статусу юридичної особи)
Начальник відділу
Відділ «Центр надання адміністративних послуг» (без статусу юридичної особи)
(04596) 3-15-90
Начальник відділу
Відділ земельних відносин (без статусу юридичної особи)
(04596) 3-12-19
Начальник відділу
Відділ освіти
вул. Соборна, 21,
смт Димер, Вишгородський р-н., Київська обл.
(приміщення Димерська гімназія – загальноосвітня школа І ступеня)
Начальник відділу Устенко Наталія Володимирівна
Служба у справах дітей
вул. Соборна, 21,
смт Димер, Вишгородський р-н., Київська обл.
(приміщення Димерська гімназія – загальноосвітня школа І ступеня)
Начальник Денисова Світлана Михайлівна
Фінансове управління (зі статусом юридичної особи)
(04596) 3-11-42
Начальник управління Гордієнко Марина Володимирівна
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.