Tom menu

Регіональна Програма «Власний дім»

Регіональна Програма «Власний дім»

Київський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (далі — Фонд) з 2000 року реалізує в Київській області державну політику в сфері житлового будівництва в сільській місцевості та соціально-побутового облаштування села. Фонд забезпечує виконання регіональної Програми «Власний дім», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28.07.2005 № 269-25-IV, та яка рішенням облради від 30.05.2019 № 577-28-VII затверджена в новій редакції.

На підставі Програми «Власний дім» громадяни України, які постійно проживають в сільській місцевості та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах, мають право скористатися, відповідно до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.1998 № 1597, пільговим довгостроковим кредитом. За користування даним кредитом встановлюється плата у розмірі три відсотки річних, а позичальники, які мають трьох і більше дітей, звільняються від сплати відсотків за користування. За рахунок кредитних ресурсів жителі сільської місцевості можуть провести будівництво, добудову, реконструкцію власного житла, придбання як на вторинному ринку так і нового житла, спорудження інженерних мереж та підключення їх до вже існуючих комунікацій.

Одним із дієвих інструментів Концепції відбудови України Мінрегіон вбачає надання пільгових довгострокових кредитів громадянам через обласні фонди підтримки індивідуального житлового будівництва.

В зв’язку із вищенаведеним, просимо до 26.05.2023 року включно повідомити про потребу в покращенні житлово-побутових умов шляхом отримання пільгового кредиту за рахунок Програми «Власний дім».

Детальну інформацію можна отримати за тел. 04596 31385.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.