Tom menu

Десяте чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання від 22.05.2023

Десяте чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання від 22.05.2023

22 травня 2023 року в приміщенні Димерської селищної ради під головуванням Димерського селищного голови Підкурганного Володимира, за участі 16 членів виконавчого комітету, відбулось десяте чергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання.

Відповідно до Програми «Турбота» Димерської селищної територіальної громади на 2022-2023 роки, вирішено надати одноразову матеріальну допомогу соціально незахищеним громадянам та громадянам Димерської громади, які опинилися в скрутному матеріальному становищі. Також прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу громадянам, родинам осіб, які перебували у полоні внаслідок тимчасової окупації Димерської селищної територіальної громади російською федерацією.

Надано внутрішньо переміщеним особам та постраждалим особам, житлові будинки (квартири), який зруйновано, підтоплено внаслідок збройної агресії російської федерації, ліжко-місць в тимчасових спорудах (модульних конструкціях – контейнерах) для проживання.

Утворено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України виконавчого комітету Димерської селищної ради, затверджено її склад та Положення.

Затверджено:

  • Правила утримання домашніх, свійських тварин та птиці на території Димерської селищної територіальної громади;
  • Умови оренди частини нежитлового приміщення в с.Катюжанка та частини будинку побуту в смт Димер;
  • Ряд питань Служби у справах дітей та сім’ї Димерської селищної ради;
  • Звітно-кошторисну документацію на поточний ремонт будівлі Димерської дитячої музичної школи (укриття).

Внесено зміни до Плану основних заходів цивільного захисту Димерської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Схвалено проєкти на території Димерської селищної територіальної громади.

Створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статті на території Димерської селищної територіальної громади.

Погоджено тарифи на послуги з використанням бензоінструменту та обладнання наявного в КП «Димерський комбінат комунальних послуг».

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.