Tom menu

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Димерської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Димерської селищної ради

Димерською селищною радою, що знаходиться за адресою вул. Соборна, 19, смт Димер, Вишгородський район, Київська область, 07330 (тел. (04596) 3-13-85, е-mail: dymer.rada@gmail.com, кодЄДРПОУ 04359488) оголошується конкурс на заміщення вакантних посад директорів таких закладів загальної середньої освіти:

Найменування і місцезнаходження закладу освіти Литвинівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Червона Слобода, 85-А, с. Литвинівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07334.

Козаровицька загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 47, с. Козаровичі, Вишгородський р-н, Київська обл., 07332.

Ясногородська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Колективна, 20-Б, с. Ясногородка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07324.
Димерська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів №1 Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Бударіна, 9, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл., 07330.

Глібівська загальноосвітня школа І — ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 16, с. Глібівка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07333.

Демидівська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою:вул. Фастова, 5, с. Демидів, Вишгородський р-н, Київська обл., 07335.
Опорний загальноосвітній навчальний заклад Катюжанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, що знаходиться за адресою: вул. Біла, 60, с. Катюжанка, Вишгородський р-н, Київська обл., 07313.
Найменування посади та умови оплати праці Директор. Посадовий оклад: 14-17 тарифний розряд Єдиної тарифної сітки.
Кваліфікаційні вимоги до директора закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» Директором закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Перелік документів, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі Для участі у конкурсі особа, яка претендує на зайняття вакантної посади, подає особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) такі документи: -заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; -автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копія паспорта громадянина України;

-копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (наприклад, додаток до документа про освіту, де зазначено, що особа вивчала навчальний предмет/ дисципліну «українська мова»);

— копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-довідка про відсутність судимості;

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Прийняття документів здійснюється уповноваженою особою за описом, копія якого надається особі, яка їх подає, протягом 30 календарних днів з 05.05 до 04.06.2021 року за адресою: вул. Соборна, 19, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість Конкурсний відбір проводиться у два етапи в приміщенні Димерського будинку культури за адресою: вул. Соборна, 20, смт Димер, Вишгородський р-н, Київська обл.: І етап – 16.06.2021 року (письмове тестування з 30 питань — 60 хвилин та письмове вирішення ситуаційного завдання — 15 хвилин); ІІ етап – 23.06.2021 року (презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти: виступ кандидата – до 15 хвилин; запитання та обговорення – до 10 хвилин).
Прізвище та ім'я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Ріпик Лідія Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти

(04596) 3-13-85

dymerosvita@ukr.net

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.