Tom menu

10 позачергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради

10 позачергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради

14 листопада 2022 року в приміщенні Димерської селищної ради під головуванням Димерського селищного голови Володимира Підкурганного, за участі 15 членів виконавчого комітету, відбулось десяте позачергове засідання виконавчого комітету Димерської селищної ради VIII скликання.

Створено Комісію з проведення інвентаризації криниць загального користування на території Димерської селищної територіальної громади із зобов’язанням проведення обстеження криниць, складання актів про виявлені криниці загального користування та їх подачу до селищної ради, а також вжиття заходів щодо взяття на баланс Димерської селищної ради криниць загального користування, як об’єктів благоустрою на підставі акту, складеного Комісією.

Погоджено температурні графіки центрального регулювання системи теплопостачання на опалювальний сезон 2022/2023 років.

Схвалено розпорядження про негайне відібрання дітей у жительки села Литвинівка, яка неналежним чином виконує батьківські обов’язки.

З повним переліком прийнятих рішень можна буде ознайомитись на офіційному сайті Димерської селищної ради після їх оприлюднення за посиланням: https://www.dymerrada.gov.ua/rvkon.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.