Tom menu

Відбір 2021 Ukraine Global Scholars

Відбір 2021 Ukraine Global Scholars
Не втрать свій шанс на престижну освіту

Ukraine Global Scholars неприбуткова організація, що допомагає українським учням та ученицям здобути повні стипендії для здобуття освіти у престижних школах та університетах США та світу. У цьому році команда UGS планує обрати 50 молодих українців, що вже восени вступатимуть до американських навчальних закладів.

UGS в цифрах: 6 років діяльності, 100 фіналістів вступили до престижних шкіл-пансіонів і коледжів США, інших країн, здобувши $28,000,000+ у стипендіях, що покривають вартість навчання та проживання за кордоном.

Фіналісти та фіналістки UGS безкоштовно навчаються у приватних школах-пансіонах (Emma Willard, Phillips Academy Andover, Deerfield Academy, Choate Rosemary Hall тощо), а також у престижних університетах, таких як Harvard, Pennsylvania, Stanford, Columbia, Dartmouth, NYU Abu Dhabi та інших.

Що дає участь у Ukraine Global Scholars?
– Професійну та безкоштовну допомогу під час вступу в найкращі школи-пансіони та коледжі США та світу;
– Підтримку під час навчання за кордоном, включно із розміщенням у хост-родинах під час канікул, коли школи закриваються;
– Допомогу із пошуком літніх стажувань у найкращих компаніях України;
– Членство та доступ до всіх ресурсів однієї з найуспішніших спільнот України із глобальним мисленням та можливостями.

Хто може подати заявку?
Кожен український школяр чи школярка, які зараз навчаються у 8-11 класах загальноосвітніх шкіл, володіють англійською мовою та хочуть повернутися до України після навчання за кордоном, можуть спробувати свої сили. Якщо конкурсанти є учасниками предметних олімпіад, різноманітних позакласних конкурсів, спортивних змагань, волонтерських проектів, або вже заснували власний стартап, про це варто зазначити у заявці.

Як пройти відбір?

Перший етап відбору триватиме до 15 квітня.
Після першого туру (заявка із декількома есе) на конкурсантів очікують онлайн-тести з математики та англійської мови, що схожі на тести SAT та TOEFL. За цим слідує останній раунд – два інтерв’ю з волонтерами та засновниками програми.
Для порад із написання есе та заповнення заявки можна переглянути онлайн-курс UGS “Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів”, що знаходиться у відкритому доступі на платформі Prometheus. Також корисно слідкувати за сторінкою програми у Facebook і Telegram каналом (t.me/UkraineGlobalScholars), де фіналісти та фіналістки програми відповідають на поширені запитання.

Заявка на участь розташована тут: https://www.cognitoforms.com/UkraineGlobalScholars1/UkraineGlobalScholarsApplication2021

Вимоги до учасників
Щоб подати заявку на участь у нашій програмі, ви маєте відповідати таким критеріям:

— Ви є громадянином України.
– Ви готові повернутися до України протягом 5 років після здобуття диплома бакалавра в США та бути офіційно працевлаштованим в Україні щонайменше впродовж 5 років. Ми вимагаємо підписання відповідного договору з UGS. Ми також вимагаємо, аби ви стажувалися щоліта в Україні.
– Якщо ви будете фіналістом FLEX у 2021 і вирушите до США у 2021 році, ви не матимете змогу брати участь у нашій програмі цього року. Проте ви можете вступати з-за кордону або після повернення додому в Україну. Якщо ви ще не знаєте, чи поїдете до США, ми рекомендуємо подати заявку до UGS та повідомити нас про результати відбору одразу після їх опублікування.
– Ви є учнем 8-11 класу української школи. Учні 8-10 класів вступають до приватних шкіл-пансіонів спершу. Учні 11 класів зазвичай вступають до коледжів та університетів.
– Ви вже випустилися з української старшої школи, вам 18 років чи менше, і ви НЕ навчаєтеся в українському університеті.
– Ви зразковий учень з високим середнім балом.
– Ви добре володієте англійською мовою.
– У вас винятковий список позакласних занять та захоплень.
– Ви захоплюєтеся одним або декількома предметами.
– Ваша сім‘я має обмежені фінансові можливості й потребує фінансової підтримки під час процесу вступу. UGS підтримує аплікантів лише з обмеженими фінансовими можливостями, зазвичай із річним доходом (до оподаткування) меншим ніж $30,000.
– Ви мрієте про навчання в найкращих закладах світу та готові дуже багато працювати, щоб вступити.

Слова учасників:
Цьогоріч, 17-річна Ольга Лоєк з містечка Коломиї вступила до Пенсильванського Університету, що є частиною престижної Ліги Плюща. Оля цікавиться поведінковими науками, соціальним підприємництвом та організовує проекти для молоді. “Я буду вивчати когнітивну та комп’ютерну науки – сфери, які я не могла б поєднувати в жодному українському університеті. Хоча процес вступу – написання десятків есе, складання екзаменів, інтерв’ю – був трохи важким, проте я рада, що я стала студенткою одного з найкращих університетів світу, а мої батьки не повинні платити за мою освіту. UGS допомогли мені втілити мою мрію в реальність”.

“Після програми обміну в Штатах, як уродженець із маленького села на Київщині, я побачив спільний для глобальної спільноти виклик — нестачу в молоді відкритості до проблем довкілля, ” — пише Нейтан Сиваш, додаючи: “як активісту мені було важливо знайти спільноту, яка б поділяла мої цінності та сприймала навіть мій трохи незвичний нікнейм”. Нейтан вступив до Дартмутського університету, що входить до престижної Ліги Плюща на повну фінансову допомогу. “UGS — це саме та спільнота. Організація допомогла мені успішно висвітлити при вступі мої досягнення в екоактивізмі й соціальному підприємстві. В університеті, я поєднаю захоплення соціальними науками та екологією задля створення нових ініціатив в Україні”.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.