Tom menu

Порядок отримання пільгових кредитів відповідно до Київської обласної програми «Власний дім»

Порядок отримання пільгових кредитів відповідно до Київської обласної програми «Власний дім»

Завдання програми вирішення житлових питань сільського населення, через надання довготермінових кредитів під три відсотки річних (а багатодітні сім'ї звільняються від сплати відсотків за користування кредитом) на такі цілі:

  • нове будівництво житлових будинків з господарськими приміщеннями;
  • завершення раніше розпочатого будівництва та реконструкція існуючого житла;
  • придбання житлових будинків у сільській місцевості.;
  • будівництво інженерних мереж.

На сьогодні програма «Власний дім» завдяки своїй доступності для населення отримала визнання і підтримку серед сільських забудовників майже у всіх районах області і є для багатьох реальною можливістю поліпшення умов проживання.

Правом, на отримання пільгового кредиту зі ставкою 3 % річних користуються громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров'я, воїни АТО та переселенці. Кредит індивідуальному забудовнику видається на термін до 20 років, а молодим сім'ям до 30 років. Для підтвердження права на одержання кредиту та визначення його суми індивідуальний забудовник звертається до Київського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Для отримання пільгового довгострокового кредиту необхідно:

  • постійно проживати у сільській місцевості;
  • працювати у сільській місцевості;
  • підтвердити свою платоспроможність;
  • забезпечити виконання зобов'язань із повернення кредиту.

Бажаючі отримати детальнішу інформацію можуть звернутися безпосередньо до фахівців Київського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі(адреса: м. Київ, вул.Червоноармійська 13, к. 409, тел.(044)235-14-06, е-mаіl: fond_gutnichenko@ukr.net

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.