Tom menu

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні святкується День Гідності та Свободи на честь початку цього дня Помаранчевої революції та Революції гідності.

Цього року це свято проходить під гаслом «Вільні творити майбутнє». Ми з вами всі вільні творити наше спільне майбутнє, і це гасло кожен наповнює своїм сенсом. Революція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого, але найважливіше, про що маємо пам’ятати та що усвідомлювати як обов’язок це те, що вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра, куди вона прямує. На Майдані українці відстояли основні громадянські права та свободи, які кожному дають змогу самореалізації відповідно до його прагнень.

Гідність і свобода – не абстрактні цінності, а конкретна можливість для кожного. Євромайдан – це про суб’єктність, соціальну зрілість та відповідальність українців. Люди, різні за віком і статтю мали єдині духовні цінності та прагнення. Ми з вами маємо завжди пам’ятати, чому свобода варта того, щоб за неї боротися й захищати її.

У вкладенні надані інформаційно-методичні матеріали про історичну хроніку Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.