Tom menu

Просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення !

Просимо терміново вжити заходів з оплати існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення !

ДИМЕРСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ дякує своїм сумлінним платникам, які незалежно від існуючих на сьогоднішній день соціальних проблем, знаходять можливість своєчасно розраховуватись за послуги водопостачання та водовідведення. Лише завдяки таким споживачам підприємство має можливість здійснювати свою господарську діяльність з забезпечення громади послугами водопостачання та водовідведення.

Водночас мусимо констатувати, що загальна заборгованість абонентів ДИМЕРСЬКОГО КОМБІНАТА КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, за послуги водопостачання та водовідведення становить                                -  1 061 558,60грн. 

В розрізі населених пунктів: 

Димер – 419 897,19 грн.;

Козаровичі – 116 445,59 грн.; 

Литвинівка -19 078,05 грн.; 

Демидів – 506 137,77 грн.

У випадку подальшого зростання заборгованості за послуги підприємству, ДИМЕРСЬКИМ КОМБІНАТОМ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ будуть розпочаті роботи по індивідуальному обмеженню послуг водопостачання та водовідведення боржникам житлових будинків в приватному секторі та багатоповерхівках. Відновлення комунальної послуги в повному обсязі буде здійснюватися за умови повного погашення заборгованості. Відновлення надання послуги здійснюватиметься за рахунок споживача (боржника).

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 9 листопада 2017 року №2189-VIII з 1 травня 2019 року Виконавець комунальних послуг має право обмежувати (припиняти) надання відповідної комунальної послуги споживачу в разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги.

Крім того, діючим законодавством передбачено припинення надання субсидії споживачам, які мають заборгованості за комунальні послуги більше одного місяця.

Якщо у споживачів накопичилась велика сума боргу, то її стягнення буде проводиться через суд із залученням виконавчої служби.

Список боржників у вкладеному файлі.

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.